Анадольский учебно- воспитателный комплекс Волновахского районного совета Донецкой области

Виртуальная выставка

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ

«Сучасні заклади освіти Донеччини-2014»

Номінація: «Педагогічна майстерність — домінанта професійної діяльності вчителя»

РОЗДІЛИ ВІРТУАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ

Розділ І. Методична мапа закладу

У 1913 році наша школа відкрила двері для перших своїх учнів... Минуло століття, але і досі  учні приходять у маленьку затишну школу, яку збудували їхні прадіди. Приходять  у школу, де знають та шанують історію та традиції рідної землі, де виховують насамперед любов до краю, в якому живуть,бо тільки одна вітчизна містить в собі те, що дорого всім...

Основні напрямки роботи колективу школи:

1. Розвиток, корекція й модернізація особистого потенціалу вчителя.

2. Опанування інтерактивними педагогічними технологіями.

3. Вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів з метою забезпечення високих результатів педагогічної та навчально-виховної діяльності в умовах впровадження Державних стандартів.

4. Сприяння розвитку творчого потенціалу педагогічного та учнівського колективу; пропаганда перспективного педагогічного досвіду, інноваційних педагогічних технологій;

5. Організація співпраці з  вищими навчальними закладами з питань підвищення кваліфікації та вдосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів.

У школі створено 3 методичні об’єднання: вчителів-предметників (керівник Рожкова О.О.), учителів початкових класів (керівник Майтамал В.А.), класних керівників  (керівник Іваова О.І.)

В школі працюють творчі групи «Моніторинг якості освіти» (керівник Тітаєва Ю.І.), «Новий Державний стандарт в початковій та основній школі» (керівник Шульга І.І.),

В процесі роботи над єдиною науково-методичною проблемою учителя школи активно приймають участь у навчальних семінарах «Імідж педагога як запорука професійного успіху», «Структура та організація процесу навчання», «Впровадження інноваційних проектів у виховний процес школи», психолого- педагогічних консиліумах «Адаптація учнів 1 класів», «Адаптація учнів 5 класів», в умовах впровадження Державних стандартів, семінарі-практикумі «Використання ІКТ в навчально-виховному процесі».

Колектив школи працює над проектами «Майбутній першокласник», «Впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій в навчально-виховний процес», «Обдарований учень».

Використовуються нові форми методичної роботи: майстер-клас, аукціон педагогічних ідей, семінари-тренінги, вебінари

Відеопрезентація колектива  НВК " С любовью к родной земле"

Розділ ІІ. Презентація досвіду роботи вчителів

Досвід роботи Анадольського НВК